DDZ9697T-7 - Диоди 2-Води SOD-523 9697 (100 Парче Многу)
Свеж

DDZ9697T-7 - Диоди 2-Води SOD-523 9697 (100 Парче Многу)

DEN 1651.20

Достапно е за нарачката

Дискретни Диоди Zener. 2-Игли SOD-523. Диоди Incorporated.Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.ДИОДИ Диоди Дискретни Zener Мал Преглед Диоди 2-pin SOD-523 Површината Планината 9697 DDZ9697 T.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.