PCI-Express до SATA3.0 2-Порта, PCI-E SATA 3.0 Контролер Картичка, PCIe Експанзија Картичка Pcie да Sata 3.0 Конвертирате Интерфејс за SSD го Подигнете на Системот Столб Контролер за PC
Свеж

PCI-Express до SATA3.0 2-Порта, PCI-E SATA 3.0 Контролер Картичка, PCIe Експанзија Картичка Pcie да Sata 3.0

DEN 450.48

Достапно е за нарачката

◕[Повеќенаменски PCI-E SATA3.0 Експанзија Картичка ] Факултативна три режими на AHCI, IDE, и податоци на диск, удобен и лесен за употреба. ◕[Компатибилност] за Поддршка на системот за инсталација со ЈП, и тоа може да биде поврзан систем дискот. ◕[Побрзо и Стабилна] производот може да биде поврзан со SSD/ЦД диск, со стабилни перформанси. ◕[Лесно Ракување] Две задни SATA3.0 порти со заклучување токи за да се избегне лабава глави за време на употреба. ◕[Трајни Висок Квалитет] Усвојување на високо спецификација занает, совршена комбинација за економија и висок квалитет изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за повеќе издржливост.Функција : 1. Факултативна три режими на AHCI, IDE, и податоци на диск, удобен и лесен за употреба. 2. За поддршка на системот за инсталација со ЈП, и тоа може да биде поврзан систем дискот 3. Производот може да биде поврзан со SSD/ЦД диск, со стабилни перформанси. 4. Усвојување на високо спецификација занает, совршена комбинација за економија и висок квалитет. 5. Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за повеќе издржливост.Спецификација : Предмет Тип : Експанзија Картичка Модел : PCI-ЕКСПРЕС SATA3.0 експанзија картичка Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : Прибл. 120x67x18.5mm/4.7x2.6x0.7in Тежина : Околу. 35g Пакет Листа : 1 x Експанзија Картичка 1 x Метална Плоча 1 x Завртки Pack 1 x Оптички Диск.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.