Dofaoo Две Парче Облека за Жени Долг Ракав Екипажот Вратот Sweatsuits Поставува со Џебови
Свеж

Dofaoo Две Парче Облека за Жени Долг Ракав Екипажот Вратот Sweatsuits Поставува со Џебови

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Материјал : 95% Полиестер + 5% Spandex.Добро Направен, Кожата-Пријателски Материјал и Мека Текстура.Дизајн : Долг Ракав Две Парче Облека, Солидна Боја Sweatsuits Сетови, Симпатична Салон Сетови, Екипажот Вратот Суичери + Drawstring Sweatpants, Чисто Активна Tracksuits, Мека Атлетик Џогирање Одговара.Повод : Совршен за Тренингот, Салата, Џогирање, Пешачење, Велосипедизам, Јога, Партија, Клуб, Референци, Патува, Плажа Облека, Отворено и Секојдневниот Живот.Облека за Нега : Машина или Рака Мие со Ладна Вода, Висат или Линија Сува, хлор, Не Сува Чиста.Големина на Забелешка : не користете го во Големина на Табелата Што Не е Наше.Ве молиме Проверете ја Големината на Табелата Под Слика Пред Ставање на Ред.Навистина Разноврсна Облека!Совршен Пандемија Неформални Групи!.Можете да одат од креветот за да се одење на кучето во ова комбо во 15 минути.Нема потреба да се промени облека.Целокупната голема за дома, работат надвор, errands и само секојдневна облека.Натпреварот го Тоа што Ви се Допаѓа, Полн со Шик!.Голема monochromatic облека, различни бои ви овозможува да се меша и натпревар aplenty.Можете да го носат како збир, или можете да натпревар со други блузи или bottoms ви се допаѓа, создавање на еден поинаков поглед на секое парче.Толку Удобно Што Никогаш не Сакате да ја Искористам Оваа Облека Off !.Ткаенината е многу лесни и се чувствува навистина убаво и мека, не се премногу дебели и не се премногу тенки.Тоа не е тешка категорија ткаенина, па тоа ќе биде совршен за на есен и пролет и можете да додадете слој во зима, ако е потребно. * Ве молиме Проверете DOFAOO Големина на Табелата Внимателно Пред Ставање На Ред!. * Им овозможи на 1-2 cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење !Ви благодариме за вашето разбирање. * Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.