ETCYY НОВ Салон Комплети за Жени Sweatsuits Поставува Две Парче Облека Долг Ракав Панталона Тренингот Атлетик Tracksuits
Свеж

ETCYY НОВ Салон Комплети за Жени Sweatsuits Поставува Две Парче Облека Долг Ракав Панталона Тренингот Атлетик

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

19"Задник 39.Долг ракав е широк на врвот, тесен на дното. *Материјал : Памук+Полиестер. *Печати : Тиква.Ткаенината е лесен, но не се тенки и изгледа како тоа ќе се носат добро.Панталони се пространа но тие имаат drawstring половината, па тие се прилагодливи.Панталони се пространа но тие имаат drawstring половината, па тие се прилагодливи. *Item Season : Цела Сезона.01"Задник 50.19"Дното Половината 33.79"Дното Половината 30. · Повод : Пижами Set/Jogger Set/Тренингот Set/Дневна Носат/Излет Одговараат/.Рака Мие Само.Висок квалитет на еластичен и мека ткаенина made.55"Задник 41.70"Задник 44.28"-Блузи Должина 26.Ми се допаѓа овој сет п.На drawstring половината може да ви обезбеди со максимална удобност,долги ракави и долги панталони може да се задржи топло Во студените денови.Јас го носи на врвот со фармерки и bottoms со малку сечење на врвот.Се повлече на,Drawstring затворање.Ми се допаѓа овој сет п.40"Sleeve должина 18. тоа не е тип што треба да се дефинитивно носат заедно.На обичните патики заврши cleanin секојдневниот живот,или ќе изгледам со јакна грб во студените денови. *Мора да имаат за жените и облека и pajama сет.01"Дното Половината 25.52"-Дното Должина 40.34"-Дното Должина 39.памук+полиестер.61"Sleeve должина 17.By долго време тестирање и избор на материјали, ние се усвојува мека и лесна ткаенина да ви даде прекрасна носи искуство.43"-Блузи Должина 27.Овој мултифункционален loungewear множества се соодветни за секојдневно носење, и тоа е исто така pefer избор за отворено, спортски и активности, дури и за одмор и спиење. · Долги Нозе Панталони : Високо Еластична Половината, Прилагодливи Drawstring,Два Странични Џебови,Зрак Нога,Лабава Одговара,печатење во Боја шема. тоа не е тип што треба да се дефинитивно носат заедно.91"-Дното Должина 40.Мека Ткаенина : Памук+Полиестер.76"-Блузи Должина 26"Sleeve должина 17.73"-Дното Должина 39.97 Големина L(12-14) Биста 45.13"-Блузи Должина 26.Јас план за облекување тоа и мислам дека тоа ќе биде совршена!Тоа е страшно!""Супер удобно и токму како на сликата.Мултифункционален Тренерки Групи се Мора да се има во вашиот Секојдневен Живот.Супер симпатична.40"-Блузи Должина 25. · Облека Нега : Рака Мие Со Ладна/Висат Да Се Исуши/Постават Рамен Да Се Исуши.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.