TOLENY Жени е 2 Парче Sweatsuit Тимови Патент До Маскирани Sweatshirt Jogger Поставува Тренерки со Џебови
Свеж

TOLENY Жени е 2 Парче Sweatsuit Тимови Патент До Маскирани Sweatshirt Jogger Поставува Тренерки со Џебови

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 85% Полиестер, 15% Памук.Патент затворање.Неформални 2 парче качулка tracksuits сет за жените, солидна боја тренингот тимови сетови.Целосната-zip качулка суичери снопови ќе се појавува во удобноста, лабава долг ракав sweatsuits со две џеб.Sweatpants функција прилагодливи drawstring затворање, 2 страни џебови.Совршен за повик за наврати, спорт носат, секојдневно носење, дневна облека, активни, вежба, кондиција, тренингот, фитнес, трчање, џогирање и сл.Се препорачува рачно перење, машина мие со ладна вода.Висина : 176 см / 59. Биста : 86 см / 33.86 инч.Половината : 63 см / 24.8 инч.Хип : 93 см / 36.61 инч.Модел информации : носи големина М Висина : 176 см / 59 Биста : 86 см / 33.86 инчен Половината : 63 см / 24.8 инчен Хип : 93 см / 36.61 инч.Материјал : 85% Полиестер, 15% Памук.Карактеристики : Удобен ткаенина, долг ракав патент маскирани јакна, долго sweatpants, полна боја, два странични џебови.Еластичен појас долго sweatpants, ребрести ракав, лабава одговара, мека да се носат.Клиентите 1 : Im 4'9 и 135 lbs.и мал вклопува добро.Клиент 2 : Im 5"7 38 DD. 149 lbs.Имам 32/ 33 должина во фармерки.Мали се вклопуваат убаво.Клиентите 3 : јас сум 5'7 и 132 lbs, купи медиум, лабава одговара.Но, мала ќе биде подобро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.