БЛАГОДАТТА KARIN Дневна Комплети за Жени Секојдневен Две Парче Облека Јога Leggings Тренингот Атлетик Jogger Песна Костуми (S-2XL)
Свеж

БЛАГОДАТТА KARIN Дневна Комплети за Жени Секојдневен Две Парче Облека Јога Leggings Тренингот Атлетик Jogger

DEN 911.76

Достапно е за нарачката

Само треба на овие 2 парче облека, можете слободно да се совпаѓаат со вашето други блузи и Панталони одделно како, ако сте купиле некое N-во-едно одговараат.Можете исто така да се облекуваат тоа со некои златен накит и високи потпетици или фустан таа надолу со патики и француски навивам кога треба тоа да се СЛУЧУВА НАДВОР ТИМОВИ.)Ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата (наместо 's) внимателно во сликата пред ставање на ред!.Ги ЗАДОВОЛИ ВАШИТЕ ФАНТАЗИИ : Ако сте во потрага за облека, која е брзо да се промени, добар изглед, заедно со супер удобно, и погодна за повеќе наврати, не гледам повеќе.Мека, еластичен измислица.Мека, еластичен измислица.Материјал : (БЛУЗИ) : 95%Полиестер+5%Spandex.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дневна комплети за жени 2 парчиња, Долг ракав, Drawstring, Еластичен обвиткан вратот блузи, Кенгур џеб, Еластичен појас, И еластична глуждот должина leggings, Опуштено се вклопуваат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.