COAI Mens Женска Камен Буда Главата Молитва Хривнија
Свеж

COAI Mens Женска Камен Буда Главата Молитва Хривнија

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Материјал : 10мм Мат Оникс, Тигар Око; Легури буда главата.Прилагодливи најлон string : За врвка за околу големината над 6.5"(16.5 cm).Го носат овој камен хривнија кога можеби ќе треба да го блокираат некои лоши вибрации.Оваа буда нараквица може да биде apotropaic амајлија sincce Буда главата е магичен заштита од завидлив или лоши работи.Дојде со ПОДАРОК КУТИЈА; 180 дена гаранција & бесплатен замена, се чувствуваат слободни да контакт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.