EMUNY 12 x 18 Инчи Само-Лекување Ротари Сечење на Мат со двострано Мрежа и Nonslip, Мазна Површина на Мудрец Мат, совршен за Ткаенина, Винил, Хартија, Пластика, Шиење, Quilting и Scra
Свеж

EMUNY 12 x 18 Инчи Само-Лекување Ротари Сечење на Мат со двострано Мрежа и Nonslip, Мазна Површина на Мудрец

DEN 336.00

Достапно е за нарачката

Мултифункционален се користи за сите на вашиот diy занает проекти. 5-слоеви на resiliant материјал обезбеди лекување својства кои го продолжи животот на мат.Убава, видливи мудрец зелена мат финиш печатени во премиум бело мастило.Мазна, не се лизга површина за обезбедување оптимална позиција за време на употреба.Уникатен дизајн водичи се отпечатен двострано за два пати на комунални услуги.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.