Ева Природни Анти-Стареењето Око Гел - Луксузни Хидратантен Под Око Крем За Кеси, Темни Кругови, Врани Нозе, Брчки & Подуени Очи - Со Хијалуронска Киселина, Витамин E &
Свеж

Ева Природни Анти-Стареењето Око Гел - Луксузни Хидратантен Под Око Крем За Кеси, Темни Кругови, Врани Нозе,

DEN 358.80

Достапно е за нарачката

ПРОТЕРА КЕСИ ПРИРОДНО - На ЕВА ПРИРОДНИ, ние ги користиме само со највисок квалитет, кожата-љубов состојки за брзо и ефикасно резултати.Значително намалување на појавата на темни под очи кругови, подпухналост, врани нозе, фини линии, око торби и доделување на eyelids за добро одморен и младешки изглед сјај со нашата богата анти-стареењето формула.ХИДРАТАНТЕН & ЗАЦВРСТУВАЊЕ ФОРМУЛА - Кој пептиди за поттикнување на кожата производството на колаген, matrixyl 3000 за мазнење на фини линии и брчки, Витамин Е за длабока хидратација & еластичноста, и хијалуронска киселина за затегнување & намалување на воспалението.Оваа ЕВА ПРИРОДНИ потпис под око формула е професионално формулиран за безбедно но мошне забележлива под око Резултати.СВИЛЕН МАЗНА & ЛЕСНИ - Со кожата благотворно состојки како јојоба масло и алое вера, оваа свилен мазна под око третман е многу absorbable за кожата, оставајќи го ви со мазна завршница и не мрсна остатоци.Безбеден и лесен, лесно можете да го овој слој под око формула со други moisturizers и серуми, што го прави совршен темно круг, под око третман за жените.Без СУРОВОСТ & ВЕГЕТАРИЈАНСКА - Создадени со комбинација од врвен квалитет состојки, вие не мора да се грижите за токсични parabens, бои или мириси, сулфати, или phthalates при користење на овој природен & safe формула.Да не зборуваме, како и сите ЕВА ПРИРОДНИ производи, овој смирувачки под око гел е 100% вегетаријанска храна, и секогаш без суровост.КЛИНИЧКИ ТЕСТИРАН & НАПРАВЕНИ ВО САД - Клинички докажано како не-иритирачки & противалергиски формула, ЕВА ПРИРОДНИ професионално формулирани под око темно круг гел е нежен и ефикасен за сите типови на кожа, и дење и ноќе, без оглед на undereye загриженост.Со гордост тестирани & формулирани во САД!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.