Dell PowerEdge R630 Сервер | 2X E5-2698 v3 = 32 Јадра | 64GB RAM | 2X 960GB SSD (Продолжува)
Свеж

Dell PowerEdge R630 Сервер | 2X E5-2698 v3 = 32 Јадра | 64GB RAM | 2X 960GB SSD (Продолжува)

DEN 12000.00

Достапно е за нарачката

Dell 13 Генерација Рек Планината 8-Bay 2.5" 1 U SFF Сервер.Претпријатие За Управување Со Серверот За Домашна Употреба. 2x Intel Xeon E5-2698 V3 - 2.30 GHz 16 Јадра Процесори. 64 GB PC4-2133 DDR4 Меморија. 2x Нови 960 GB SSD - 2.5" SATA Цврста Состојба Диск.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.