HPE 733664-B21 Стандарден Кабел за Управување со Рака
Свеж

HPE 733664-B21 Стандарден Кабел за Управување со Рака

DEN 889.20

Достапно е за нарачката

Пакет Димензии : 15.748 cms (L) x 17.272 cms (W) x 57.404 cms (H).Тип На Производ : Ce Додаток.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.HPE - Кабел управување со рака - 2 U - за Pro Liant DL380p Gen8 База - Ти си reinventing како ќе работат.Како ќе играат.Како ќе живеат.Со нашата технологија, ќе reinvent вашиот свет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.