Метал Управувачки Серво Планината за ARRMA KRATON 6S Кабриолет Камиони Замена
Свеж

Метал Управувачки Серво Планината за ARRMA KRATON 6S Кабриолет Камиони Замена

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Голема надградба на делови за вашиот модел на автомобил.Замена на делови за РК модел додаток. 1/8 РК Роботот Автомобил Камиони Алуминиум Легура Управувачки Серво се Качи во Собата за KRATON 6 S Резервни Делови.Лесно се инсталира Прецизност ЦПУ Производство.Долгорочните користи за далечински управувач РК возило модели.Опис : - 1/8 РК Роботот Автомобил Камиони Алуминиум Легура Управувачки Серво се Качи во Собата за KRATON 6 S Резервни Делови. - Висока надградба на делови за вашиот модел на автомобил. - Замена на делови за РК модел додаток. - Долгорочните користи за далечински управувач РК возило модели. - Лесно се инсталира & Прецизност ЦПУ Производство.Спецификација : - Серво Волан Планината Големина : 56.5x36mm / 2.22x1.41inch - Планината Род Должина : 21.5 mm / 0.84 инчи,со Дијаметар : 5mm / 0.19 inch Package Вклучува : 1 Сет РК Car Steering Серво Mount Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Основни својства

- Steering Servo Mount Size:
56.5x36mm / 2.22x1.41inch
- Mount Rod Length:
21.5mm / 0.84inch,Diameter
Package Includes:
1 Set RC CarSteering Servo Mount :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :

Тие исто така купуваат со овој производ.