РК Автомобили Резервни Делови 9g Метал Брзини Серво(3-Жици) важи за 2020 Нова Верзија 18858 & 18859 M1907-M1818
Свеж

РК Автомобили Резервни Делови 9g Метал Брзини Серво(3-Жици) важи за 2020 Нова Верзија 18858 & 18859 M1907-M1818

DEN 333.60

Достапно е за нарачката

Резервен Дел Број : M1907+M1818. Точка Име : 9g Метал Брзини Серво(3-жици).Количина : сет.Оригиналниот резервен дел, 100% е применливо.Се применуваат за HBX 2020 Нова Верзија 18858 & 18859(3-жици верзија).РК Автомобили Резервни Делови 9g Метал Брзини Серво(3-жици) важи за 2020 Нова Верзија 18858 & 18859 M1907-M1818.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.