MOOG K6147 Контрола Рака Јама за Полнење
Свеж

MOOG K6147 Контрола Рака Јама за Полнење

DEN 1391.76

Достапно е за нарачката

Конструкција И Дизајн Потврдена Од Moog Инженери.Вклучува И Докажан Дизајн И Инженеринг Услуги.Greaseable Штекер Дизајн Им Овозможува На Нови Лубрикант Да Биде Рамна Загадувачи Од Собранието, Намалување На Корозија И Носат.Пакет Тежина : 7.533995 Lbs.Moog Проблем Решавање на производи се вклучат докажан дизајн и инженеринг карактеристики за допаѓа новиот волан, леснотијата на инсталација и подолг живот.Moog е склопот на управувањето и суспензијата бренд за професионална техничари и НАСКАР Екипажот Шефови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.