Отворете Рамки Приврзоци Шарм, BUZHI 8Pcs Злато Foxes Животинско Pendant Отвори Рамки Поставување Шупливи Рамка Приврзоци за УВ Смола Занаетчиството Изработка на Накит
Свеж

Отворете Рамки Приврзоци Шарм, BUZHI 8Pcs Злато Foxes Животинско Pendant Отвори Рамки Поставување Шупливи Рамка

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

✿МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на метал, не е лесно да ' рѓа. ✿ДИМЕНЗИИ : Должина:50~60 mm/2"-2.4", Ширина 30~50 mm/1.2"-2", Дебелина 3.5~3.8 mm/0.14"-0.15", Дупка со Дијаметар : 2.8~4 mm/0.11"-0.16",. ✿ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Само да ги пополните со смола, блеска, rhinestones, бисери, мини шарм, мини cabochons, итн.Можете да ги користите pendant ќорци да се прават разни видови на уметности, занаети, смола, камео привезоци, фото Накит или прилагодено накит.Правите што сакате. ✿ОТВОРИ РАМКИ PENDANT : Идеален за смола pendant ѓердани, нараквица, обетки, scrapbooks проект, копче синџир, копче прстен, џемпер синџир или други шарм. ✿ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Совршен за накит одлуки & DIY занает проекти, како што се pendant обетки, ѓердани.Исто така, може да се пополни ги со смола, блеска, rhinestones, бисери, мини шарм, мини cabochons, итн.Функција : Направен од висок квалитет на метал, не е лесно да се rust These bezels ќе работат и за смола проекти, лесно да се работи with Perfect за накит одлуки & DIY занает проекти, како што се pendant обетки, necklaces Also може да се пополни ги со смола, блеска, rhinestones, бисери, мини шарм, мини cabochons, etc Item Тип : Накит Findings Metal : цинк alloy Nickel и да Доведе free Color : Злато,Шема : Fox,Околу Должина:50~60 mm/2"-2.4", Ширина 30~50 mm/1.2"-2", Дебелина 3.5~3.8 mm/0.14"-0.15", Дупка со Дијаметар : 2.8~4 mm/0.11"-0.16",Количина : 8 Pcs Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 8 Компјутери x Отвори Рамки Шарм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.