60 Отвори Bezels за Смола Сет, 30 Компјутери 10 Стилови Отвори Рамки Pendant Шарм со 15 Синџир Ѓердан и 15 Метал Малку Bails за Накит Одлуки Смола Ѓердан DIY
Свеж

60 Отвори Bezels за Смола Сет, 30 Компјутери 10 Стилови Отвори Рамки Pendant Шарм со 15 Синџир Ѓердан и 15 Метал

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

2 mm, соодветна големина е одлична за накит одлуки.Димензии : должина на шупливи pendant е 33 - 49 mm, ширина 20 - 44 мм, дебелина 3.6 инчи (прилагодлива должина) Ширина : 1.Широка примена : комбинација на отворен рамки приврзоци шарм и ѓердан е одлична за смола pendant ѓердани, нараквица, обетки, scrapbooks проект, копче синџир, копче прстен, џемпер синџир или други шарм.; Можете да ги користите pendant ќорци да се прават разни видови на уметности, занаети, смола, камео привезоци, фото накит или прилагодено накит, убави додатоци за вашиот DIY проект. 60 Парчиња рамка приврзоци DIY занаети комплет вклучува 30 отвори рамки приврзоци шарм смола мувла и 15 синџир ѓердан и 15 диња семе затворач, избрани геометриски шупливи притисне цвет рамка приврзоци за смола накит одлуки Игран : Лесно за користење, само користење на овие pendant коцки да се пополни ги со епоксидна смола, блеска, rhinestones, бисери, мини шарм, мини cabochons, сушени цвеќиња.8 - 4 mm, должина на ѓердан синџир е 21.6 инчи (прилагодлива должина), ширина 1.8 мм, дупка со дијаметар : 2.8 - 4 mm Стилови : срце, голем правоаголник, мал правоаголник, елипса, триаголник, месечината, капка облик, пентагон, голема rhombus, мали rhombus Тежина : 0.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.