Pandahall 10Pcs Нерѓосувачки Челик Отворени Врати Рамки Приврзоци за Смола Изработка на Накит
Свеж

Pandahall 10Pcs Нерѓосувачки Челик Отворени Врати Рамки Приврзоци за Смола Изработка на Накит

DEN 239.52

Достапно е за нарачката

ГОЛЕМИНА : за 32.5 mm долга, 22mm широк, дебелина 3мм, дупка : 2mm, за 10pcs во торба.МАТЕРИЈАЛ : направен од квалитетот 306 нерѓосувачки челик, добро полирање ефект и слични сјајот на чисто сребро, издржлив и не rusty, па можете да ја користите за долго време.УПОТРЕБА : само треба да се соберат убави рамки приврзоци со синџир, earring кука или скокаат прстен за да се добие занаетите, како што се отвори рамка pendant, dangle earring, ѓердан.ШИРОКА ПРИМЕНА : отворени врати рамки шарм многу погоден за правење на смола pendant ѓердани, белегзии, anklet, обетки, копче за синџири, клучните прстени, џемпер синџири, scrapbooking проект, да се видиме декоративни додатоци или други накит pendant занаети.Можете да ги користите за декорација на вашиот сопствен предмети.ТОПЛО СОВЕТИ : можете само да се пополнат овие отворени рамки приврзоци со смола, блеска, rhinestones, бисери, сушени цвет, мини cabochons, мини шарм за да создаде свој посебен смола pendant.Нашите нерѓосувачки челик отворени врати рамки приврзоци имаат и други различни форми, на многу видови за вас да се избере, тоа е најдобриот избор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.