AUEAR, 20 Компјутери 25мм x 50mm Големи Антички Бронза Правоаголник Pendant Коцки Pendant Ќорци Камео Рамки за Поставување на Фото Изработка на Накит
Свеж

AUEAR, 20 Компјутери 25мм x 50mm Големи Антички Бронза Правоаголник Pendant Коцки Pendant Ќорци Камео Рамки

DEN 230.16

Достапно е за нарачката

Пакет се Вклучени : 20 компјутери антички бронза голем правоаголник pendant коцки.Правоаголникот pendant коцки големина : 1 x 2 инчи / 25 x 50 мм.Материјал : правоаголник фото поставување направен од висок квалитет на алуминиум, трајни и врвен квалитет.Бронза Pendant Коцки Употреба : Нанесете на шаблон или да го стави некои исушени цвеќиња во садот покријте го со чисто стакло да се направи уникатен pendant.Подарок : фото pendant коцки биде совршен за употреба како ѓердан или earring привезоци,гроздобер свадба оркестарот и придружба картички, scrapbooking, и други занаети.Правоаголникот рамки прават DIY накит привезоци, семејството и пријателите добиваат уникатни подароци.По Продажба на Услуги : Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или целосна наплата во рок од 30 дена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.