Pandahall 10pcs Рек Позлата Алуминиум Пеперутка Отворени Врати Рамки Шупливи Приврзоци 35×32-милиметри Сребро за рачно изработени Накит Шарм Додатоци за Декорација
Свеж

Pandahall 10pcs Рек Позлата Алуминиум Пеперутка Отворени Врати Рамки Шупливи Приврзоци 35×32-милиметри Сребро

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Алуминиумски рамки привезоци, доведе слободни и никел слободни, сребро.Големина : за 35mm долго, 32-милиметри широк, 3.5 мм дебел, дупка : 3мм.Сите накит-материјали за правење ние продаваме се безопасни за човечкото тело, вклучувајќи ги и овие приврзоци кои содржат олово или nickle дека полека ќе го уништи вашето здравје.Ние не се грижат за долгорочен квалитет.Лесен за користење : Со stringing кожа или жици во мала дупка на врвот на тие приврзоци, а едноставен, но убава ѓердан е добро направен.Бидејќи овие шарм рамки се приврзоци, можете да пломба друга шарм или фотографии внатре, создавање jewelries кои не се само прекрасни нешта, но, исто така, исполнет со свој стил.Safe Материјал.Направени од високо квалитетни Алуминиумски без олово и nickle.Непречено работ ќе ви даде добра на допир и заштита од случајна штета.Модерен Дупка Големина : 3мм. 10pcs/пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.