Stera Накит 12 Компјутери 925 Sterling Silver 8 mm Круг Поставување Рамки Првенство Наоди За Прстени, Приврзоци Шарм Обетки
Свеж

Stera Накит 12 Компјутери 925 Sterling Silver 8 mm Круг Поставување Рамки Првенство Наоди За Прстени, Приврзоци

DEN 477.60

Достапно е за нарачката

Висок Квалитет 925 Sterling Silver 12 компјутери Круг Поставување Рамки Чаши Мерење 8 мм по големина (ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : овие поставки се прецизност направени за камења мерење точно 8мм во големина.Ве молиме проверете ја вашата камен големина за да бидете сигурни дека тие не се поголеми од 8мм во големина пред да го купат овој производ).Димензии : 8 mm внатре дијаметар, 1.8 mm ѕид висина.Овие Рамки Чаши Се Совршени за Вашиот Накит Одлуки Потреби, Тие се да се Постави со 8 mm, Тркалезни Камења, Количина = 12 компјутери.Добиете Професионален Изглед Резултати Со Овие Рамки Чаши.Одлична за Различни Вашиот Накит Креации : Прстени, Обетки или Уроци.Направени Од Никел и Олово Слободни 925 Фунта Сребро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.