LANBEIDE 90 Парчиња - 45 ПАРЧИЊА Круг Рамки Pendant Пепелниците се Поставува со 45 КОМПЈУТЕРИ Црна Восок Ѓердан Кабелот за Фото Pendant Изработката Накит
Свеж

LANBEIDE 90 Парчиња - 45 ПАРЧИЊА Круг Рамки Pendant Пепелниците се Поставува со 45 КОМПЈУТЕРИ Црна Восок Ѓердан

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Големина : Круг Рамки коцки : внатрешен дијаметар е околу 25 mm/ 1 инчен; Лесни Восок Памук Ѓердан Кабелот : 17.7"/45 cm(L)*1.5 mm (дијаметар), плус 2"/ 5.2 cm прошири синџир должина, па можете да го користите hummer ноктот затворач за да ја определите должината.Избрани Бои : Pendant Коцки : 9 бои,како што се бело К, Антички сребрен, злато, КС злато, сребрена, црна, антички бакар, пиштол црна, антички бронза; Црна Восок Кабелот за Ѓердан и Хривнија Накит Одлуки.Количина : 45 КОМПЈУТЕРИ висок квалитет позлатен pendant коцки (9 Бои, а секоја боја за 5 парчиња); Доаѓа со 45pcs трајни и флексибилни црна ѓердан мозок, совршен за накит прави со користење.Вкупно 90 PCS.Нашите bezels pendant ќорци се направени од високо квалитетна метални легури кој е мошне силен и издржлив.Тие доаѓаат одделени во поединечни ќеси па тоа е лесно да се задржи организирани.Овие pendant рамки коцки се добри сознанија за сопствени накит, камео привезоци, занаети, фото накит, смола, ѓердан, нараквица, глуждови, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.