Winture 20 Пак Круг Отворени Врати Рамки Pendant,Цинк Легура Круг Рамка Pendant со 1 Јамка за Правење (25 mm,Сребро)
Свеж

Winture 20 Пак Круг Отворени Врати Рамки Pendant,Цинк Легура Круг Рамка Pendant со 1 Јамка за Правење (25 mm,Сребро)

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Количина : 20 КОМПЈУТЕРИ.За вашиот DIY Проект ,Изработка на Накит, Pendant Хривнија Earring Проектот, како што се смола pendant ѓердани или други додатоци.Овие шарм се на висок квалитет на цинк легура.Големина на (Приближно) : 25мм. 20 Пак Круг Отворени Врати Рамки Pendant со 1 Јамка за Jewerry Одлуки ( 25 mm,Сребро).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.