AKOAK 10 Парчиња 25мм X 50mm, Антички Сребрен Правоаголник Pendant Коцки Pendant Ќорци Камео Рамки на Прилагодувањата за Слика Шарм,Cabochon и Изработка на Накит
Свеж

AKOAK 10 Парчиња 25мм X 50mm, Антички Сребрен Правоаголник Pendant Коцки Pendant Ќорци Камео Рамки на Прилагодувањата

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Материјал : Метални Легури;Стил/Боја : Правоаголник,Антички Сребрен.Количина : 10 Парчиња;Вкупната Големина(Прибл.) : X 58mm 26.5 мм,Внатре димензии(Прибл.) : 50mm x 25мм.За изработка на накит - се Вклопува појавување 25мм x 50mm правоаголник стакло и стакло плочки совршено.Употреба : Нанесете на прекрасна шема или стави некои ситни зрнца во фиоката, а потоа се покрие со чисто стакло cabochon, уникатен cabochon ќе биде завршена!.Совршен за употреба како ѓердан или earring привезоци,гроздобер свадба оркестарот и придружба картички,scrapbooking,и други занаети.Материјал : Метал Алуминиум Во Боја : Антички Сребрен Стил : Правоаголник Вкупната Големина(Прибл.) : X 58mm 26.5 mm Внатре димензии(Прибл.) : 50mm x 25мм AKOAK 10 Парчиња 25мм X 50mm, Антички Сребрен Правоаголник Pendant Тави Одговара на појавување на 25мм x 50mm правоаголник стакло и стакло плочки совршено. За изработка на накит. Ставете прекрасна шема или стави некои ситни зрнца во фиоката,а потоа се покрива со чисто стакло,уникатен pendant ќе биде завршена.Совршен за употреба како ѓердан или фотографија шарм pendant,гроздобер свадба оркестарот и придружба картички,scrapbooking,и други занаети.Answer : ___________________________ Note : 1>Понекогаш производи изгледаат поголеми или помали за слики,ве молиме погледнете ги нашите актуелни опис.2>ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 10 x Правоаголник 25мм X 50mm, Антички Сребрен Pendant Коцки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.