Allazone 76 КОМПЈУТЕРИ Отвори Рамки Шарм со Притискање Цвет Сет Вклучува 50 КОМПЈУТЕРИ Отвори Bezels за Смола, Сушени Цвеќиња, Црна Восок Јаже, Пинцети, Лесна Смола Лента, Keych
Свеж

Allazone 76 КОМПЈУТЕРИ Отвори Рамки Шарм со Притискање Цвет Сет Вклучува 50 КОМПЈУТЕРИ Отвори Bezels за Смола,

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : 50 КОМПЈУТЕРИ 10 стил отвори рамки шарм во 5 бои, 4 ПАРЧИЊА суви цвеќиња, 10 КОМПЈУТЕРИ keychain, 10 КОМПЈУТЕРИ црна восок јаже, 1 BUC пинцети, 1 тркалаат УВ лесна леплива лента хартија.Премиум квалитет : Овие уникатни легури-направени рамки се мала тежина и издржливи, сјајна боја и удобно да се допре.Боја : silve, златна, бела К, КС злато, црна. 10 Облик : правоаголник, срце облик, месечината, правоаголник, дијамант, тркалезни, итн.Големина : како на сликата покажува.Сушени цвеќиња : Gypsophila е направен од природни суви цвеќиња, други вештачки сушени цветови се изработени од АБС материјал.Големината на исушени цвеќиња " големина е совршена за овие смола рамки шарм.Лесно да се направи : Само истурете УВ лепак во рамка, додадете некои исушени цвеќиња, rhinestones, бисери и мини cabochons внатре, назад нив под УВ светлина, можете да добиете уникатна и прекрасна смола занаети.Широка примена : совршен за ѓердан, earring, нараквица, dangle, scrapbooking проект, keychain, џемпер синџир, anklet, cellphone декоративни додатоци, итн.Рамка приврзоци во собата е смешно DIY додаток.Овие неверојатни смола накит занает проекти се совршени подароци за семејството, пријатели и смола DIY љубовници.Спецификација : Материјал : метални легури Големина : како на сликата покажува Боја : silve, златна, бела К, КС злато, црна. 10 Облик : правоаголник, срце облик, месечината, правоаголник, дијамант, тркалезни, итн Количина : 10 ПАРЧИЊА од секоја боја Пакетот вклучува : 50 x Мешани отвори bezels 4 x Исушени цвеќиња 10 x Keychain 10 x Црното восок јаже 1 x Пинцети 1 x УВ лесна леплива лента хартија Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.