Отворено Работ Игра Shears - Пролет Натоварен со Serrated Работ и Коските Кршење Рецка за Станови Птици, Мали Игра, и Риба со Најлон Појас Обвивка
Свеж

Отворено Работ Игра Shears - Пролет Натоварен со Serrated Работ и Коските Кршење Рецка за Станови Птици, Мали

DEN 239.28

Достапно е за нарачката

ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ОСТРИ ИГРА SHEARS - направи лесно работат на полето на облекување птици, мали игра, и риба.ЦЕЛОСНА ТАНГ НОЖЕВИ - serrated сечење на работ, посебно коска кршење рецка, 420 J2 нерѓосувачки челик.ДОЛЖИНА на НОЖОТ - 3.5", целокупната должина од 10 инчи.РАЧКИ - не се лизга rubberized TPR.УСЛУГА ЗА ЖИВОТОТ – Отворено Работ произведува квалитет сечење алатки кои се изградени минатата; Ако имате проблем со вашиот Надворешен Раб нож контактирајте со нас; ние адреса сите замена и барања за услуги.Опис на производот Овие се најостро, најмоќните, пролет натоварени Игра Shears на располагање.Тие се направи лесно работат на полето на облекување птици, мали игра и риба.Карактеристики full-танг 420 J2 нерѓосувачки конструкција со не се лизга rubberized TPR рачки, serrated најсовремена и посебни коска кршење на рецка.Играта Shears доаѓаат во комплет со квалитет најлон обвивка.Од Производителот Надворешниот Раб е тешка должност Игра Shears се направи лесно работат на полето облекување, патки, гуски, турција, pheasant, мала игра и риба.Овие shears функција пролет акција, полн-танг 420 нерѓосувачки челик изградба, не се лизга rubberized Kraton рачки, serrated сечење на работ на коските кршење на рецка.Играта Shears доаѓа во комплет со Најлон појас обвивка.Должина на ножот : 3.5" вкупна Должина : 10" Тежина : 10.4 унци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.