Сет од 2 Јасно Чаша Шеќер Shakers Точење со Нерѓосувачки Челик Страна Флип Фрлаат Капа
Свеж

Сет од 2 Јасно Чаша Шеќер Shakers Точење со Нерѓосувачки Челик Страна Флип Фрлаат Капа

DEN 310.80

Достапно е за нарачката

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Ова шеќер фармацевт е вистинска сите позаоблена кои ги носи еден италијански талент во секоја кујна!Направени од издржлив, стилски, силна дебели изградба стакло материјал со размавта spout го прави лесно да се прелива и гарантира слободниот проток на шеќер/кафуле итн.Тоа е се види преку дизајн ви овозможува да се види она што е внатре.МЕТАЛЕН КАПАК : има брусен Метал Капак со Лесно да се прелива размавта spout која ви помага да го спречите затнување.Ергономски облик за да се вклопи во рака, го укина совршен дел и стакло и нерѓосувачки челик комбинација е лесно да се воведе во сите внатрешни.РЕСТОРАН СТИЛ : Идеален за станбени & комерцијални употреби, ако сакате да го користите ресторан стил, тогаш ова е совршениот фармацевт!.ПРОШИРЕНА УПОТРЕБА : 300ml/10 мл совршен за долготрајни проширена употреба со помалку refills го прави уникатен и за разлика од другите точење која има помал капацитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.