Tovip 2 парчиња Шеќер Shaker Нерѓосувачки Чоколадо Shaker Какао Брашно Шлаг Шеќер во Прав Кафе Sifter Капак Shaker+16Pcs Кафе Stencils Образец Duster Спреј
Свеж

Tovip 2 парчиња Шеќер Shaker Нерѓосувачки Чоколадо Shaker Какао Брашно Шлаг Шеќер во Прав Кафе Sifter Капак

DEN 262.80

Достапно е за нарачката

ФУНКЦИЈА : Нерѓосувачки челик прав shaker користи за да посипете еднакво на кафе со какао во прав или цимет во прав за да се подобрат вкусот, исто така, се совршена алатка за тресење сол, црн пипер и шеќер во прав или украсување торти и cupcakes.МАТЕРИЈАЛ : Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал можете да контактирате со храна директно, со полирање процесот на површината.ABS прашина-доказ покрие блокови на влага во воздухот, да ги задржи на остатокот од прав суви и свежи.ДИЗАЈН : Нерѓосувачки челик прав shaker со 16 различни дизајн, модели, вклучувајќи елка, smiley face, maple leaf, сонце, кафе, грав, срца, панда, цвет и повеќе, ги задоволат сите ваши потреби и желби.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : прав shaker и калапи се многу лесно да се чисти со вода, и секогаш да го држат како светла како нови.Нерѓосувачки челик прав shaker на мултифункционален додаток со користење во кујната.Ако ви се допаѓа да се направи DIY десерт или пие, не двоумете се да го купат.Тоа ќе биде одличен помошник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.