Проф. д-р Браун Шише Четка - Сино - 2 pk
Свеж

Проф. д-р Браун Шише Четка - Сино - 2 pk

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

Сунѓерот и наежвам четка главата нудат сеопфатно и лесно чистење дека достигнува лесно да се на дното на вашето дете шишиња.Складирање клип ви дозволува да ги зачувувате на четка во близина на мијалникот.На линискиот се справи со не се лизга надвор од ваши раце.Компатибилен со стандардот и широк врат д-Р Браун е Природен Тек бебе шишиња.Фиксна chevron канали по должината на база на справи со помош ќе се чисти брадавиците со леснотија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.