MeryStar Бебе Шише Четка во Собата со можност да биде продолжен Силикони Шише Четка, Брадавица Четка, Сушење Багажник, Слама Почиста Четка, Сапун Фармацевт, Погоден за Д
Свеж

MeryStar Бебе Шише Четка во Собата со можност да биде продолжен Силикони Шише Четка, Брадавица Четка, Сушење

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★[6 во 1 Бебе Шише Чистење на Собата] : Надгради патување бебе шише четка комплет вклучува 9.8" бебе шише четка со можност да биде продолжен стапче,а 5.5" брадавица четка,а 5.1"слама четка,а 5.9"бебе шише сушење багажник,1.7 оз бебе шише сапун фармацевт и сад случај/шише потоплите.Ги исполни вашите чистење потреби за различни бебе додатоци. ★[Продолжи Бебе Шише Почиста Четка] : На 9.8"бебе шише четка со течни силикони влакната и со можност да биде продолжен се справи со лесно може да стигнат до дното на чисто млеко остатоци.Ова бебе шише четка за чистење може да се расклопуваат во два дела во сад случај за простор за заштеда, лесен за пристап и чување. ★[Вграден Сушење Рек] : магнетното покријат врвот на бебе шише четка за чистење комплет може да се користи како шише сушење решетката која има четири гранки да се одржи бебе шише воздух за сушење.Секој четка има ексклузивна локација за складирање во сад во случај да се избегне нередот. ★[Безбедно и Издржлив Материјал] : Ова бебе шише четка почиста е направен од високо-квалитетна храна-одделение ABS и течни силикони, без BPA.Целиот сет е машина за миење садови безбедно, четки глави се погодни за вриење, но четка прачки не се погодни за вриење. ★[ Совршен Подарок за бремени жени и нови мајки] : патување бебе шише четка во собата доаѓа во убаво пакување што го прави погоден за Родител-дете патување, Посета на Семејствата, аеродроми, Расадник соби, и други активности на Отворено.Слатка и внимателен подарок за бремени жени и нови мајки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.