MOMEEMO Бебе Шише Сушење Управување со Бебе Шише Четка,Брадавица Четка & Слама Почиста,Бебе Шише Додатоци нека Бебе Шише Чисти (Зелена Поставите)
Свеж

MOMEEMO Бебе Шише Сушење Управување со Бебе Шише Четка,Брадавица Четка & Слама Почиста,Бебе Шише Додатоци нека

DEN 354.96

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ????ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Овој мал шише сушење решетката е како цвет во цутење.Тоа не е само бебе шише додатоци, но, исто така, убава декорација.Сунѓерот бебе шише четка може да се чисти целата внатрешна површина на шишиња. ????БРЗО СУШЕЊЕ - Без прекривка, шише може да се исуши природно.Тоа може да се ротира 360 степени,сушење на бебето шишиња побрзо отколку обичните бебе шише кутии. ????ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - прстен во форма на мозоци песна дизајн, додека убава и дарежлив, е повеќе погодно за вода складирање и чистење.Брадавица четка и слама почиста може да се впушта во тесни простори и е идеален за шише брадавиците, sippy чаша или градите пумпа делови. ????SAFE МАТЕРИЈАЛ - Безбеден и еколошки АБС материјал, не BPA и ПВЦ.Тоа може да се исуши бебе шишиња, pacifiers и други додатоци е безбедно и здрава, па мајките можат да бидат сигурни. ????Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ На ум - шише сушење рек простор за заштеда на енергија може само миењето, не се погодни за машина за миење садови, микробранова печка или во врела.Кога инсталирањето за прв пат, користете поголема вертикална сила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.