Бебе Шише Сушење Решетката за Патување,Преносни Сушење Решетката и Шише Четка во Собата за Работни Мајка, Посета на Семејствата, Пријатели или Кампување,Розова
Свеж

Бебе Шише Сушење Решетката за Патување,Преносни Сушење Решетката и Шише Четка во Собата за Работни Мајка, Посета

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Преносни бебе шише сушење управување со 6-во-1 шише четка простор за заштеда на енергија шише рек фен со бебе шише четка,шише сапун сад,слама четка и брадавица четка.Сушење на решетката да се избегне бебе шише средина за размножување на бактериите.Бебето шише чистење и сушење поставете ги користи сите храна одделение материјали.Храна-одделение течни силикони четка главата,BPA Free,безбедно и без мирис,Свитливи и издржливи,Чисти бебе шишиња темелно се додека не оставајќи нула.Бебе шише четка и брадавица четка сите течни силикони,четка рачка е фирма и не е лесно да падне.Целиот сет е машина за миење садови безбедно.Ве молиме чисти производот пред употреба.Чистење на овој производ со бебе шише сапун, по употреба и воздух-сув .Не се вари или пареа овој производ за да се избегне деформација.На силиконски четка главата(не вклучувајќи ги на стапче)може да се дезинфицираат со врела и испаруваат.Лесно да се носат за убаво да се погледне.Родител-дете патување ,елегантен и лесно да се носат на домашна употреба,погодно за пристап,дури и во аеродром, расадник, хотел, отворен активности се исто така погодни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.