Munchkin Делукс Машина За Миење Садови Кошница, Боите Можат Да Се Разликуваат
Свеж

Munchkin Делукс Машина За Миење Садови Кошница, Боите Можат Да Се Разликуваат

DEN 237.36

Достапно е за нарачката

Бебе машина за миење садови кошница се вклопува dishwashers од сите големини и форми.Здрав фати-сите контејнер држи до 4 цевчиња и 14 стандард брадавиците.Држи шишето додатоци исправено и да се обезбеди лесно, кавга-бесплатно чистење.BPA free.Бродови во избрани бои, сина, розова или зелена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.