Semjikoy Шише Четка во Собата, 7Pcs Бебе Шише Четка за Чистење Комплет со Брадавица Четка & Слама Почиста (Сина)
Свеж

Semjikoy Шише Четка во Собата, 7Pcs Бебе Шише Четка за Чистење Комплет со Брадавица Четка & Слама Почиста (Сина)

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Материјал : Сите наши шише чистење со четка се користи Увезената храна одделение PP материјал, лесно и безбедно место за бебето, со не се лизга текстура зафат.ЛЕСЕН За ЧИСТЕЊЕ : Специјален-дизајн сунѓерот може да се исчисти целата внатрешна површина на шишиња, вклучувајќи тешко да се стигне до агли и bottoms.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИЈА : Погоден за шише, pacifier, чаши, кутии од млеко во прав, градите пумпа, итн., А големото семејство алатка помошник.УНИКАТЕН ДИЗАЈН: Наместо да се ризикува горење вашите раце, употреба на клешти.Маша се долги и се вклопуваат повеќе шише големини.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : збир на 7 парчиња сосема нов и висок квалитет на шише и брадавица четки за ефикасно чистење остатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.