Lixit Брзо да се Пополни Птица и Мали Животни Шише
Свеж

Lixit Брзо да се Пополни Птица и Мали Животни Шише

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

НА PEFECT ГОЛЕМИНА На : Средни Брз пополнете шише доаѓа во 600 ML/20oz капацитет.НЕ КАПЕ VALAVE : На Lixit Брз Пополнете шише карактеристики нерѓосувачки челик не капе вентил.Овој вентил користи лост дека е преместена страна на страна да се пушти вода, наместо на топката.Шишето е препорачливо за Гвинеја свињите, Зајаците, Ferrets, Средни Птици и други мали животни.Лост вентил не е препорачливо за Хрчаци Стаорци или Глувците.ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ : шишето е лесно да се отвори, флип горниот капак, па тоа не треба да биде отстранет од кафезот да рефил.Едноставно отворете го врвот и да додадете дополнителни вода кога е потребно.ВИДИ ПРЕКУ ДИЗАЈН : шише доаѓа во проѕирен сина боја која ти овозможува да се види нивото на водата и ќе заличи до вашиот кафезот.ПРОЛЕТ ПЛАНИНАТА : Брз Пополнете шише доаѓа со пролетта планината да го закачите на вашиот кафезот.Шише има ритам формирана во пластични така што тоа нема да се движете надвор од шише.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.