Проф. д-р Браун Пресвртници Транзиција Шише со Sippy Spout - Фокс/Лав - 2pk - 6m+
Свеж

Проф. д-р Браун Пресвртници Транзиција Шише со Sippy Spout - Фокс/Лав - 2pk - 6m+

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Преодни, меки силиконски sippy spout користи со шише дека бебето е запознаен со.Sippy spout одговара на било проф. д-Р Браун optionsplus тесен шише (пропустливи отстранета).Радосна отпечатоци се направи сте во можност да се забавуваат.Машина за миење садови (врвот rack) и sterilizer безбедно и BPA free. 8 мл/250 ml, 6 Mplus.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.