Nuby 3-Пак Не-Капе Стандард Вратот Шишиња, 10 Унца, Боите Можат Да Се Разликуваат
Свеж

Nuby 3-Пак Не-Капе Стандард Вратот Шишиња, 10 Унца, Боите Можат Да Се Разликуваат

DEN 219.36

Достапно е за нарачката

Ротирачки-Flo Вентил им овозможува на бебето да се контролира течноста е проток.Teething nubs на Не-Капе брадавица масажа и го стимулира бебето непцата.Anti-Colic Воздух Систем, помага да се спречат ingestion на воздухот со бебето.Боите можат да се разликуваат.Ќе добиете една од следниве групи : Зелено/Сино/Црвено, Сино/Зелено/Портокал, или Розова/Сина/Виолетова. 0 Месеци + / BPA Free.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.