MAM Лесно да Почне Anti-Colic Шише 9 оз (3-Count), Бебе Essentials, Среден Проток Шишиња со Силиконска Брадавица, Бебе Шишиња за Бебе Момче или Девојка, Сива
Свеж

MAM Лесно да Почне Anti-Colic Шише 9 оз (3-Count), Бебе Essentials, Среден Проток Шишиња со Силиконска Брадавица,

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

ANTI-COLIC - Нашите vented база дизајн изданија течноста полека, намалување на colic симптоми кај 80%* од бебињата преку елиминирање на меурчиња, кои предизвикуваат гас и да ја влоши colic & рефлукс симптоми.ДОЈАТ БЕБИЊА - издолжени брадавица обликот на нашето anticolic бебе шишиња се чувствува само како мајка, па родителите и новороденчињата може лесно да се префрлате помеѓу доењето и шише хранење.ЛЕСНО се ЧИСТИ - Нема потреба за одделно бебе шише sterilizer : MAM шишиња само-стерилизирате во микробранова во 3 минути, што значи помалку бебе предмети да се земе во движење.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - MAM Лесно да Почне Анти Colic Бебе Шишиња, 9 оз (3-Pack), 3 Бебе Шишиња со 3 Бавен Проток на Силиконски Брадавиците, Новородените Essentials, Сива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.