Бел Санкција Возрасни Полно Лице Велосипед Шлем
Свеж

Бел Санкција Возрасни Полно Лице Велосипед Шлем

DEN 2278.80

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ABS ШКОЛКА КОНСТРУКЦИЈА со Прилагодливи Стакло.ЛЕСНИ FULL-ЛИЦЕ - нуди удобност и заштита на нечистотија, скок или BMX велосипедисти кои сакаат помали и профил.СПЕЦИФИКАЦИИ - Погоден за употреба на велосипедот само.Големини : X-Small (48-51 cm), Мали (52-54 cm), Средна (55-57 cm), и Големи (58-60 cm) Димензии; 15 Шлем отвори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.