HQUEC Мажите 12 Кошарка Шорцеви Долго со Џебови Спортски Сали Работи Шорцеви Сува Лабава Одговара Drawstrings
Свеж

HQUEC Мажите 12 Кошарка Шорцеви Долго со Џебови Спортски Сали Работи Шорцеви Сува Лабава Одговара Drawstrings

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Прилагодлив е изградена-во drawstring за солидна се чувствуваат.Еластичен појас на мажите спортски шорцеви совршено се вклопува и се протега како телото се движи.Страна џеб обезбеди удобен простор за сите ваши мали essentials.Брз сува технологија ви го чува на ладно и суво.Овие кул кошарка шорцеви ќе направи да се чувствуваме удобно на кошаркарското игралиште.Овие спорт кошарка шорцеви се исто така одлична за вежбање, кошарка, фудбал, одбојка, тенис, бејзбол, бадминтон, вежба, тренинг, велосипедизам, трчање, пешачење, џогирање, бокс, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.