Ruisita 6 Pack Девојки Танц Шорцеви Велосипед Шорцеви Долги Панталони Дише и Безбедност
Свеж

Ruisita 6 Pack Девојки Танц Шорцеви Велосипед Шорцеви Долги Панталони Дише и Безбедност

DEN 2157.60

Достапно е за нарачката

Еластична затворање.Пакет : секој сет вклучува 6 парови на девојка велосипед шорцеви во црна, бела, сина, топла розова, цијан и сива; различни бои на шорцеви може да ги исполни вашите различни потреби.Материјал : направен од високо-квалитет на ткаенини со светли бои, трајни и носат-отпорни; работниот век на производот е многу долго, по користење на боја нема да избледи и нема дупки на шорцеви.Дизајн : еластичен дизајн на половината, монтирање, а не тесни и не е лесно да се слајд; на дното на панталоните нога droops природно, нема да имаат warped раб; шорцеви може да заврши на ногата на девојки добро, безбедно и удобно.Примена : нашите производи може да ги задоволи девојки потреби во многу случаи, може да се користи како велосипед шорцеви, танц шорцеви, игралиште шорцеви, итн; вашите деца можат да го носат одат на училиште, оди да работи, да игра фудбал, да учествуваат во партијата, кој е идеален избор, како летото девојка се облекуваат.Тоа е идеален подарок да им даде на вашите деца, тие ќе го сакам; ако имате било какви прашања или незадоволство во процесот на користење, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви обезбедиме со навремена услуга.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.