Мажите 5 Инчен Работи Тренингот Шорцеви Брз Сува Лесни Спортски Сали Шорцеви со Лагер Патент Џебови
Свеж

Мажите 5 Инчен Работи Тренингот Шорцеви Брз Сува Лесни Спортски Сали Шорцеви со Лагер Патент Џебови

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

95% Полиестер, 5% Spandex.Drawstring затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ : Лесни s 5" Атлетски Работи Кратко е добар избор за вашиот дневен тренинг.Кога сте вежбањето или тренингот, брз-сува работи шорцеви може да се зголеми вашето искуство и ефикасност, овозможува максимална удобност и мобилност.Лесни & Брз Сува - Супер Лесни & Пот-wicking ткаенина ти ги удобно и да се движат слободно низ вашиот милји.Mesh Лагер - Кратка мрежа лагер дава голема поддршка без chafing.Mesh лагер, исто така, фитили далеку влага брзо во текот на тренингот. 4-начин се Водат Материјал - Овозможува поголема мобилност & одржува обликот / Движење отвори за олеснување на движењето.Изгради-во drawcord : Внатрешна drawcord гарантира удобно се вклопуваат и да ви шорцеви од лизгање надолу.Три Џебови - Две длабоко странични џебови се доволно голема за клучеви, тениски топки или паричникот.Задниот дел патент џеб може да се одржи 5.5" паметен телефон, карти, итн.Рефлексивни logo - Рефлективен логото овозможува дополнителни видливост при слаба светлина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.