JESKIDS Девојки Спортски Сали Работи Шорцеви Јога Велосипед Краток 4-12Years
Свеж

JESKIDS Девојки Спортски Сали Работи Шорцеви Јога Велосипед Краток 4-12Years

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ : 90% Најлон + 10% Spandex, со одлични bouncegood и breathability, меки, удобни и лесни.Да НЕ се ВИДИ ПРЕКУ : Опремен со еластичен појас кој го направи вашите деца удобно и лесно да се заврши на.Да не се види преку.PERFACT НАТПРЕВАР : Работат одлично со кошули, вест, туника, долго блузи, под фустан, кратко здолниште.ПРИЛИКИ : Погоден за спорт, танц, трчање, гимнастика, училиште, дури и под здолништа за додаде покриеност.Идеален за удобно, фитнес, јога, велосипедизам, пливање, танцување, спиење.ОБЛЕКА за НЕГА : Рачно или во машина за миење со ладна вода, не кајгана.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.