Најк Деца Девојка Темпо Дпи-Одговара Работи Шорцеви
Свеж

Најк Деца Девојка Темпо Дпи-Одговара Работи Шорцеви

DEN 536.40

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Drawstring затворање.Еластична корселе со внатрешни drawstring.Внатрешни работи кратко за утеха и поддршка.Дпи-Fit да ви помогне да бидете сува и удобно.Mesh страна панели, за breathability.Приближната inseam 2" од големината 2 T.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.