JI-CHENGS Т-15 Мулти-Бенд Преносни Покажувачот на полупроводнички законот за Радио Стари лица Емитува Радио
Свеж

JI-CHENGS Т-15 Мулти-Бенд Преносни Покажувачот на полупроводнички законот за Радио Стари лица Емитува Радио

DEN 1200.00

Достапно е за нарачката

Боја на случаен избор (default главната слика), или можете да ни кажете на боја сакате.црна.бренд : Модел : T-15 Време на пазарот : 2016 година Предмет Бр . : 15 Радио / Снимач Тип : Радио режимот на Одбирање : прирачник за квалитет на Звукот избор : стерео материјал : пластични Тежина : 671.6 g Батеријата Спецификации : 3 Дел 1.5 V UM-1 Батеријата е Применливо луѓе : возрасни постои снимка функција : Нема 3 C сертификат број : 2013010804608636 По-продажбата на услугата : национално гаранција Радио подесување метод : покажувачот тип на Звук : 2.0 канал Пакување листа : Моќ Линија Прирачник Гаранциона Картичка Бенд тип : мулти-бенд Боја : Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.