Љубов Аматерски Радио Keychain, Еден Ден Без Аматерски Радио е Ден Пропаѓа, Подароци за Пријатели, Присутни од, за Аматерски Радио
Свеж

Љубов Аматерски Радио Keychain, Еден Ден Без Аматерски Радио е Ден Пропаѓа, Подароци за Пријатели, Присутни

DEN 504.00

Достапно е за нарачката

Аматерски Радио KEYCHAIN - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат off!.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - материјалот го прави овој keychain трајни доволно да го издржат секојдневно носат и солза.Тоа е исто така отпорен на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Аматерски Радио ПОДАРОК - Нашите keychains се одличен подарок за мажи, жени, тинејџерите, ќерки, мајки и татковци, а не обратно.Тие се исто така совршени за вашиот најдобар пријател или пријателка!.ЦРНА БОЈА - Тоа смешно сарказам подарок keychain карактеристики црна боја кои ќе се надополнуваат било облека или торба.ПРАВОАГОЛНИКОТ ГОЛЕМИНА - 4 x 2,2 см - правоаголникот големина е совршена за монтирање повеќето копчиња, правејќи го овој одличен автомобил додаток!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.