Радио Приемникот Целосна Бенд Приемник Si4732 Fm Am SSB Airband Радио Приемник Скенер Преносни Рачни Радио Рекордер Црна
Свеж

Радио Приемникот Целосна Бенд Приемник Si4732 Fm Am SSB Airband Радио Приемник Скенер Преносни Рачни Радио Рекордер

DEN 376.80

Достапно е за нарачката

Технологија : Целосна бенд радио приемникот користи повеќе конверзија и DSP дигитални demodulation технологија, во голема мера подобрување на чувствителноста на радио.Материјал : преносни радио приемник направени од пластика, силни и издржливи.Мали и преносливо : Целосна бенд примачите лесни и цврсти компоненти и уникатни и исклучителен дизајн зголеми преносливост.Примена : Si4732 радио приемник погодна за отворен кампување, слушање радио музика во кујната, тоа е неопходен услов за да учествуваат на парадата и семејниот живот.Карактеристики : FM stereo, СУМ, LW, SW, SSB светот бенд приемник,радио приемник погоден за глобалната FM broadcast прием.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.