Tisch Бренд SF14466 Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтер, 0.22 хм, 13mm, 1/pk/100 Пакет | Wettability: Hydrophobic | Максимум Оперативни Температура: 130 Степени C | Пукна Притисок (psi): 87 |
Свеж

Tisch Бренд SF14466 Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтер, 0.22 хм, 13mm, 1/pk/100 Пакет | Wettability:

DEN 2485.92

Достапно е за нарачката

Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтри. 0.22 um филтрација големината на порите. 13mm полипропилен дијаметар. 6 (ml/[email protected]) проток.Женски луер заклучи конектор влезот и машки намамат лизга штекер.Tisch Бренд SF14466 Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтер, 0.22 хм, 13mm, 1/pk/100 пакет Wettability : Hydrophobic Максимум оперативни температура : 130 Степени C Пукна притисок (psi) : 87 |.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.