SHAOTONG 25Ga Луер Заклучување Безбедност Поединечно Завиткани (25Ga 25мм/1inch, 100)
Свеж

SHAOTONG 25Ga Луер Заклучување Безбедност Поединечно Завиткани (25Ga 25мм/1inch, 100)

DEN 604.80

Достапно е за нарачката

25 Ga 1inch луер заклучување.Стил : стандард калибар.Поединечно Завиткани.Пакет количина : 100 Пакет.За научна лабораторија или индустриски precison апликации за мерење на течности, лепила, мазива, пломби, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.