Bonsaii 15-Лист Хартија Шредер за Статистика, 30-Минута Време на Извршување Тешки Хартија Шредер, Кредитна Картичка/Staples Крст-Намалување на Shredders за Домашна употреба со 4 C
Свеж

Bonsaii 15-Лист Хартија Шредер за Статистика, 30-Минута Време на Извршување Тешки Хартија Шредер, Кредитна Картичка/Staples

DEN 3959.76

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【30-Минута Сечење】Усвојување на напреден систем за ладење и Висока Ефикасност мотор, Bonsaii хартија шредер може да continuou работи за 30 минути без запирање, и ја уништува околу 3500 листови хартија.Идеален на хартија шредер за статистика, мала канцеларија и за домашна употреба (office use. 【15-Лим Сечење Капацитет】Овој Крос-намалување на хартија шредер за статистика со макс 15-лист на сечење капацитет, shreds хартија во мали парчиња мерење 5/32 x 1-12/32 инчи(4x35mm), исто така пресече кредитни картички, е-mail пораки и staples.Високо ниво на безбедност P-4, може да се зголеми на заштита на вашите лични информации. 【Голем Капацитет & Транспарентен Прозорец】5.3 литри повлекување од wastebasket може да се одржи околу 420 листови хартија за помалку празнење, на транспарентен прозорец го прави полесно да се види дали бин е полна. 360° lockable универзална casters се лесно да се движите, која ви дава тивко и мазна хартија за сечење искуство. 【Ефикасна сечење & Анти-Џем】Сечење брзина : 71 инчи/минута, ефикасна сечење брзина ја прави вашата работа поефикасно.Со Manual (рачно) пресврт функција и прирачник forwad/обратна функција заштити од фрустрацијата на хартија метеж, Кога ќе погрешно го делите корисна фајл, можете да притиснете на "REV" копчето за да се спаси датотека. 【Безбедно Заштита & Гаранција】Под овие услови, шредер ќе престане да работи и внесете го заштита на државата : Прегревање (Црвено Светло Секогаш), Оптоварување (Црвено Светло Трепка), plaese се чека за околу 20 минути или се отстрани вишокот метеж, на шредер ќе работат повторно.Bonsaii дава 1 Година гаранција за нашите производи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Olympia PS 53 CC Шредер
Свеж
Olympia PS 53 CC Шредер
Достапно е за нарачката
DEN 1783.20
Оценка на купувачите: