WOLVERINE 15-Лист Супер Микро Намали Високо Ниво на Безбедност P-5 Тешки Хартија/CD/Картичка Шредер за Домашната Канцеларија, Ултра Тивок со Манган-Челик Машина и 8 Литри Pull
Свеж

WOLVERINE 15-Лист Супер Микро Намали Високо Ниво на Безбедност P-5 Тешки Хартија/CD/Картичка Шредер за Домашната

DEN 9359.76

Достапно е за нарачката

СУПЕР МИКРО НАМАЛИ ВИСОКО НИВО на БЕЗБЕДНОСТ p5 хартија шредер да се обезбеди доверливи информации.Shreds max 15-лист хартија/staples/clips/Цд-а/кредитни картички во мали честички мерење 3/32" X 13/32" (2mm x 10мм).ВИСОКА БРЗИНА ТЕШКИ шредер shreds до 200 листови во 60 секунди или 12.5 метри во минута; 8 литри повлече-отпад од лани со голема транспарентен прозорец.ИНДУКЦИЈА на МОТОРНИ УЛТРА ТИВОК хартија шредер за домашна канцеларија на ниско ниво на бучава помалку од 56d B со двојна термички заштитник води одржливо користење и продолжување на шредер е живот.МОЌЕН МАНГАН Машина shreds преку staples, хартија, клипови, Цд-а, кредитни картички и несакана пошта на леснотија.Тоа не треба да бидат подмачкани.Тоа е ETL наведени за безбедност, со една година гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Olympia PS 53 CC Шредер
Свеж
Olympia PS 53 CC Шредер
Достапно е за нарачката
DEN 1783.20
Оценка на купувачите: